Kontakt

Psycholog mediator po rozwodzie

to skarb!

Jeśli wydaje Ci się, że już nic Cię nie czeka. Że wszystko się skończyło. A Ty bezradnie patrzysz w kolejny dzień i nie wiesz, co dalej – musisz COŚ ZROBIĆ! Bo życie Ci ucieka i warto wykorzystać każdy dzień. Psycholog mediator po rozwodzie – pomogę Ci stworzyć Twoje życie od nowa!

Pomogę Ci po rozwodzie wziąć sprawy w swoje ręce i działać! Z radością! Dla siebie!

Tańcz tak, jak Ci w duszy gra!

Jako psycholog mediator i trener – wiem jak Ci pomóc po rozwodzie. I bardzo zależy mi na tym, żebyś działała skutecznie. Ty też chcesz?

To jest dostępne dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Poufnie, bez wychodzenia z domu i narażania się na ciekawskie spojrzenia. I koszty oraz czas dojazdu. Tylko to, czego naprawdę potrzebujesz! Bo masz prawo do fajnego życia po rozwodzie! Korzystasz z mojej wiedzy, z programu, który wspiera i inspiruje i z siły grupy, która zna Twoje problemy!

Psycholog mediator po rozwodzie – to dla Ciebie jak trampolina – do nowego – lepszego życia, dającego radość!

kontakt@progres-ja.pl

Napisz, jeśli potrzebujesz dopytać o szczegóły oferty 🙂 .

Spotkania osobiste możliwe w Łodzi!

Możesz również wysłać informację poprzez formularz 🙂

Możesz też wskoczyć na FB 🙂

Kontakt na bieżąco – aby zawsze dostawać wiedzę o tym, co ważne

Aby być na bieżąco i mieć ze mną stały kontakt, zapisz się koniecznie na listę mailingową korzystając z okienka formularza. Będziesz dostawać wartościowe informacje dotyczące tego, co najbardziej potrzebujesz, prosto na swoją skrzynkę. Obiecuję pisać rzadko, ale treściwie 🙂

Czytaj również bloga, który teraz będzie się zmieniał dla Ciebie.

Pamiętaj, że możesz zrobić wszystko sama. Ale zwykle zmiana i działanie nie są łatwe. Możesz kręcić się w kółko i powtarzać swoje błędy. Ileż osób rozwodzi się drugi raz (albo rozstaje, bo nie zawsze mają odwagę wyjść za mąż, gdy nie odzyskały swojego życia dla siebie). Trudno czasem przerwać ciąg trudnych zdarzeń i z energią działać dla siebie, sięgać po nowe cele i je z odwagą realizować 🙂 . Bo ile razy chciałaś wprowadzić do życia jakieś zmiany, nowe nawyki – a po tygodniu, dwóch – wszystko wracało do normy?

Więc wskakuj na blog, aby nasz kontakt był częsty. Będę Ci przypominać, że masz działać dla siebie – z odwagą i radością 🙂

Aby budzić się rano z uśmiechem 😉