SKLEP

Jeśli szukasz pomocy po rozwodzie na szybko, bo potrzebujesz skonsultować to, co możesz zrobić, to zapraszam. Konsultacja pojedyncza lub w pakiecie. Psycholog i mediator do Twojej dyspozycji i dla lepszego życia po rozwodzie. Jeśli jednak oczekujesz efektów na lata – zgłoś się do mojego programu. Już nad nim pracuję. Teraz możesz mieć na niego wpływ :). Napisz do mnie i daj znać, czego oczekujesz. Możesz też wypełnić anonimową ankietę – wtedy będę tworzyć dla Ciebie jeszcze lepsze darmowe treści! A tymczasem w ofercie znajdziesz:

Niedługo wprowadzę możliwość kupna kompleksowego programu dla osób po rozwodzie, dzięki któremu odzyskasz swoje życie dla siebie, zaczniesz działać z energią i będziesz codziennie budzić się z uśmiechem i planem na lepsze życie.

A tutaj możesz pobrać bezpłatnie PDF o tym, od czego trzeba zacząć, aby zacząć tworzyć swoje życie od nowa :). Zapiszesz się tym samym na listę subskrybentów i będziesz dostawać darmowe porady i informacje o tym, jak zacząć działać dla siebie po rozwodzie – prosto do swojej skrzynki 😉

Na dziś możesz też posłuchać podcastu – mam nadzieję, że już w nowej wersji graficznej – bo ja też się uczę wielu rzeczy, też popełniam błędy. Tak jak Ty. Bo na błędach uczymy się najwięcej. Zwykle na własnych, a nie cudzych ;). I w tym tkwi ich moc!

psycholog po rozwodzie

Wiele osób po rozwodzie mówi: psycholog pomógł mi uporządkować w głowie to, co ważne, wzmocnić siebie i stanąć na nogi. I tego właśnie dla Ciebie chcę!

mediacja po rozwodzie

Choć czasem trzeba zakończyć pewien etap, ułożyć to, co jest do ułożenia z byłym mężem/partnerem/żoną. Dlatego proponuję mediację (w Łodzi albo w onlajnie) – bo wiem, że mediacja ma moc. Pozwala zacząć nowe życie!

Obserwuję to każdego dnia!