Oferta

Jak żyć lepiej po rozwodzie? Zdecydowanie musisz zacząć działać! Bo nawet jeśli teraz jest Ci trudno – to wyobraź sobie, jak może być za chwilę.

Zapraszam Cię do skorzystania z kursu on-line, jeśli jesteś po rozwodzie i chcesz znów wziąć życie w swoje ręce. Bo na pewno chcesz działać z energią i z radością budzić się rano.

Działaj dla siebie, żeby Twój świat stał się jeszcze bardziej Twój!!

Bo masz jedno życie, które teraz stoi przed Tobą ze swoją pełnią Twoich praw, możliwości i szans! Wykorzystaj je, żebyś już nigdy nie musiała ulegać komukolwiek!

Namawiam Cię do buntu, bo sama jestem buntowniczką – i walczę o to, co dla mnie dobre 🙂 . Więc również Ciebie namawiam, abyś zbuntowała się przeciwko narzucanym Ci z zewnątrz zasadom, abyś mogła realizowac w pełni to, co dla Ciebie ważne. Żebyś mogła wziąć życie w swoje ręce i sprawić, że będzie dawało Ci spokój i uśmiech.

Co możesz zrobić?

Najpierw oceń, co masz, zapakuj to, co dobre do walizki i ruszaj! Idź po to, co dla Ciebie ważne. Ucz się nowych rzeczy, próbuj, czy to na pewno to, czego potrzebujesz i bierz całymi garściami.

Wiem, że to łatwo powiedzieć, a czasem życie przygniata i nie wiadomo, co z tym zrobić. Ale przecież postanowiłaś żyć lepiej po rozwodzie ;). Tutaj możesz zapisać się na listę oczekujących na kurs “Silna i niezależna po rozwodzie”

Będę

  • wspierać Cię w Twojej drodze ku życiu, którego chcesz
  • uczyć cię marzyć i realizować marzenia
  • pokazywać, co możesz zmieniać i jak to robić
  • motywować Cię i wspierać w chwilach zwątpienia
  • inspirować do dobrych zmian

Chcę pokazać Ci, że fajnie jest każdego dnia budzić się z radością i uśmiechem 🙂

Zrób wszystko, aby odbudować siebie szybko i iść do przodu. I każdego dnia budzić się z uśmiechem i radością!

Dlatego opracowałam program, dzięki któremu zaczniesz działać i się uśmiechać. Składa się on z video i PDFów i innych zasobów, dzięki którym będziesz skutecznie działać dla siebie – bo będziesz wiedzieć, jak żyć lepiej po rozwodzie.

Już teraz możesz zapisać się na listę oczekujących na kurs tutaj

Skorzystaj i daj znać tym, którym moja pomoc może się przydać 🙂

Zapraszam do projektu Progres-Ja. Tutaj oraz na facebooku. I w grupie Rozwój i energia po rozwodzie (by Magdalena Morawska) A tymczasem zapraszam – pobierz darmowy PDF (wraz z niespodzianką 🙂 ). Aby ruszyć z miejsca – potrzebujesz najpierw wiedzieć, gdzie jesteś teraz i co już dobrego masz, aby wyruszyć do przodu. Pobierz, zrób i zacznij działać. Z pomocą newslettera będziesz realizować swoje cele szybciej i skuteczniej 🙂

Stale będę też poszerzać ofertę PDF i eBook 🙂

Póki co zapraszam do podcastu 🙂

Listen to “#1 Działaj dla siebie po rozwodzie – Rozwód to rozwój” on Spreaker.