Oferta

Jak żyć lepiej po rozwodzie? Zdecydowanie musisz zacząć działać! Bo nawet jeśli teraz jest Ci trudno – to wyobraź sobie, że możesz to zmienić. Ale jeśli nic nie zrobisz, zmiany na lepsze przyjdą późno albo wcale. Wybór jest dość oczywisty 😉

Zapraszam Cię do skorzystania z kursu on-line, jeśli jesteś po rozwodzie i chcesz znów wziąć życie w swoje ręce. Bo na pewno chcesz działać z energią i z radością budzić się rano! Prawda?

Działaj dla siebie, żeby Twój świat stał się jeszcze bardziej Twój!!

Bo masz jedno życie, które teraz stoi przed Tobą ze swoją pełnią Twoich praw, możliwości i szans! Wykorzystaj je, żebyś już nigdy nie musiała ulegać komukolwiek!

Namawiam Cię do buntu, bo sama jestem buntowniczką – i walczę o to, co dla mnie dobre 🙂 . Więc również Ciebie namawiam, abyś sprzeciwiała się narzucanym Ci z zewnątrz zasadom, abyś mogła realizować w pełni to, co dla Ciebie ważne. Żebyś mogła wziąć życie w swoje ręce i sprawić, że będzie dawało Ci spokój i uśmiech.

Co możesz zrobić?

Najpierw oceń, co masz, zapakuj to, co dobre do walizki i ruszaj! Idź po to, co dla Ciebie ważne. Ucz się nowych rzeczy, próbuj, czy to na pewno to, czego potrzebujesz i bierz całymi garściami.

Wiem, że to łatwo powiedzieć, a czasem życie przygniata i nie wiadomo, co z tym zrobić. Ale przecież postanowiłaś żyć lepiej po rozwodzie ;). Tutaj możesz zapisać się na listę oczekujących na kurs “Silna i niezależna po rozwodzie”

Będę

  • wspierać Cię w Twojej drodze ku życiu, którego chcesz
  • uczyć cię marzyć i realizować marzenia
  • pokazywać, co możesz zmieniać i jak to robić
  • motywować Cię i wspierać w chwilach zwątpienia
  • inspirować do dobrych zmian

Chcę pokazać Ci, że fajnie jest każdego dnia budzić się z radością i uśmiechem 🙂

Zrób wszystko, aby odbudować siebie szybko i iść do przodu. I każdego dnia budzić się z uśmiechem i radością!

Dlatego opracowałam program, dzięki któremu zaczniesz działać i się uśmiechać. Składa się on z video i PDFów i innych zasobów, dzięki którym będziesz skutecznie działać dla siebie – bo będziesz wiedzieć, jak żyć lepiej po rozwodzie.

Już teraz możesz zapisać się na listę oczekujących na kurs tutaj

Skorzystaj i daj znać tym, którym moja pomoc może się przydać 🙂

Zapraszam do projektu Progres-Ja. Tutaj oraz na facebooku. I w grupie Wolna i silna po rozwodzie (by Magdalena Morawska) A tymczasem zapraszam – pobierz darmowy PDF (wraz z niespodzianką 🙂 ). Aby ruszyć z miejsca – potrzebujesz najpierw wiedzieć, gdzie jesteś teraz i co już dobrego masz, aby wyruszyć do przodu. Pobierz, zrób i zacznij działać. Z pomocą newslettera będziesz realizować swoje cele szybciej i skuteczniej 🙂

Stale będę też poszerzać ofertę PDF i eBook 🙂

Zapraszam Cię też do podcastu 🙂

Listen to “#1 Działaj dla siebie po rozwodzie – Rozwód to rozwój” on Spreaker.