Oferta

Jak żyć lepiej po rozwodzie? Zdecydowanie musisz zacząć działać! Bo nawet jeśli teraz jest Ci trudno – to wyobraź sobie, jak może być za chwilę.

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty, jeśli jesteś po rozwodzie i chcesz znów wziąć życie w swoje ręce, działać z energią i lepiej porozumiewać się z ludźmi, dbając przy tym o siebie.

Działaj dla siebie, żeby Twój świat stał się jeszcze bardziej Twój!!

Bo masz jedno życie, które teraz stoi przed Tobą ze swoją pełnią Twoich praw, możliwości i szans! Wykorzystaj je, żebyś już nigdy nie musiała ulegać komukolwiek!

Namawiam Cię do buntu, bo sama jestem buntowniczką – i walczę o to, co dla mnie dobre 🙂

Co możesz zrobić?

Najpierw oceń, co masz, zapakuj to, co dobre do walizki i ruszaj! Idź po to, co dla Ciebie ważne. Ucz się nowych rzeczy, próbuj, czy to na pewno to, czego potrzebujesz i bierz całymi garściami.

Wiem, że to łatwo powiedzieć, a czasem życie przygniata i nie wiadomo, co z tym zrobić. Ale przecież postanowiłaś żyć lepiej po rozwodzie 😉

Dlatego chcę

* wspierać Cię w Twojej drodze,

* pomagać w podejmowaniu decyzji,

* pokazać jak stawiać cele i je skutecznie realizować

* dostarczać wiedzę i nowe umiejętności, aby służyły Ci jak najlepiej

* motywować Cię w chwilach zwątpienia

* pokazać, że fajnie jest każdego dnia budzić się z radością i uśmiechem 🙂

Działaj dla siebie

Dlatego opracowałam program, dzięki któremu zaczniesz działać i się uśmiechać. Składa się on z kursu, nagrań i PDFów, dzięki którym wszystko będziesz mieć w jednym miejscu i będziesz skutecznie działać dla siebie – bo będziesz wiedzieć, jak żyć lepiej po rozwodzie.

Już wkrótce będzie możliwość zapisu na testową wersję kursu – w bardzo atrakcyjnej cenie 🙂

Skorzystaj i daj znać tym, którym moja pomoc może się przydać 🙂

Zapraszam do projektu Progres-Ja. Tutaj oraz na facebooku. I w grupie Rozwój i energia po rozwodzie (by Magdalena Morawska) A tymczasem zapraszam – pobierz darmowy PDF (wraz z niespodzianką 🙂 ). Aby ruszyć z miejsca – potrzebujesz najpierw wiedzieć, gdzie jesteś teraz i co już dobrego masz, aby wyruszyć do przodu. Pobierz, zrób i zacznij działać. Z pomocą newslettera będziesz realizować swoje cele szybciej i skuteczniej 🙂

Stale będę też poszerzać ofertę PDF i eBook 🙂

Póki co zapraszam do podcastu 🙂

Listen to “#1 Działaj dla siebie po rozwodzie – Rozwód to rozwój” on Spreaker.