O mnie

…psycholog, mediator i trener…

… o konflikcie wiem wszystko!!!

Rozwiązywanie i zapobieganie konfliktom oraz budowanie dobrych relacji to moja misja

Tutaj powiem Ci wszystko o konfliktach i budowaniu relacji. Jest to wiedza gromadzona latami, która pozwoli Ci na świadome budowanie Twoich relacji i otwarte podchodzenie do konfliktów. A wszystko to po to, aby je rozwiązywać, a nie zakopywać pod kolejnymi warstwami udawania, że jest ok. To z kolei bardzo polepszy Twoje relacje i pozwoli Ci na życie pełną piersią, swobodne i pełne radosnego uśmiechu.

Przekażę Ci moją wiedzę – psychologa, mediatora i kobiety, która od lat doświadcza, uczy się, czyta, myśli i patrzy. A obserwacja to moja druga natura (jak na psychologa przystało…) 😉

Jako trener pomogę Ci budować Twoje kompetencje w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i moich ukochanych e-bookach 🙂

 

Nazywam się Magda Morawska i  od wielu lat pomagam ludziom.

Progres-ja  to miejsce, gdzie znajdziesz niemal wszystko o relacjach i towarzyszących im konfliktach – ich powodach, potencjale i sposobach ich skutecznego rozwiązywania. To pomoże Ci budować Twoje ważne relacje nawet w najtrudniejszych momentach, a nie je pogarszać czy zrywać, jeśli naprawdę tego nie chcesz.

 

I dlatego, jeżeli jesteś z kimś w konflikcie ucieszy mnie, jeśli będziesz mądrze rozwiązywać sytuację dla siebie trudną. Dzięki wiedzy zawartej tutaj w skrajnej sytuacji zamiast iść do sądu – dogadasz  się w drodze mediacji! I tym samym zaczniesz odbudowywać swoją relację. Jest to możliwe nawet wtedy,  jeśli to jest mediacja rozwodowa i dzięki temu później zamierzasz wieść oddzielne, spokojne życie.

 

Bądź progresywna tak jak Ja! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną!

 

Moje zdjęcie - czyli ja psycholog, ja mediator, ja Magda
Magda 🙂

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką potrafi skutecznie rozwiązywać konflikty i buduje dobre relacje 🙂

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku

Opinie zasłyszane od niektórych klientów 🙂

  • “Dzięki Pani on mnie w końcu wysłuchał, bo wcześniej to było niemożliwe. Jestem bardzo zadowolona” (mediacja rozwodowa)
  • “Teraz już wiem, co mam robić! Dziękuję!” (długoletnia żona, w konflikcie)
  • “Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Ta sprawa ciągnęłaby się latami, jak poprzednia.” (mediacja cywilna o zapłatę)
  • “Bardzo dziękuję za wszystko, teraz już wiem, jak postępować z synem” (ojciec po rozwodzie)
  • “Nie przypuszczaliśmy, że zachowanie syna jest odpowiedzią na nasze problemy. Dziękujemy za ogrom wiedzy!” (rodzice nastolatka)
  • …tu może pojawić się Twoja opinia 🙂