O mnie

psycholog trener mediator

… jestem Twoim ekspertem powrotu do normalności po rozwodzie!

Przywrócenie Twojego spokoju po trudnym okresie rozwodu, przywrócenie radości i odzyskanie Twojego dobrego zdania o Tobie to moja misja

Moje zdjęcie - czyli ja psycholog, ja mediator, ja Magda
Magda 🙂

Tutaj powiem Ci wszystko o tym, co możesz zrobić, aby Twoje życie znów było dla Ciebie radością. Moją wiedzę gromadziłam latami, co teraz pozwoli Ci na świadome budowanie Twoich kompetencji, na odzyskanie dobrego samopoczucia i wiary w to, że będzie dobrze.

Przekażę Ci moją wiedzę – psychologa, mediatora i trenera, która od lat doświadcza, uczy się, czyta, myśli i patrzy. A obserwacja to moja druga natura (jak na psychologa przystało…) 😉

Jako trener warsztatu umiejętności psychospołecznych pomogę Ci budować Twoje kompetencje w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i moich ukochanych e-bookach 🙂

 

Nazywam się Magda Morawska i od wielu lat pomagam ludziom jako psycholog, mediator i  trener.

Progres-ja  to miejsce, gdzie znajdziesz niemal wszystko o tym, jak poradzić sobie po rozwodzie (albo już w trakcie jego trwania, jeśli uznasz, że to dobry czas).

Zapraszam i życzę powodzenia! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną! Odzywaj się na kontakt@progres-ja.pl – jestem tu dla Ciebie!

 

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką potrafi skutecznie rozwiązywać konflikty i buduje dobre relacje :). Póki co, czeka tu kurs mailowy o skutecznym rozwiązywaniu konfliktów dla tych, którzy jeszcze walczą o dobre relacje i siebie w związku. Niedługo pojawi się tu coś zupełnie innego! Zaglądaj, żeby na pewno nie przegapić.

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku

Opinie, które słyszałam od niektórych zadowolonych klientów 🙂

  • “Dzięki Pani on mnie w końcu wysłuchał, bo wcześniej to było niemożliwe. Jestem bardzo zadowolona” (mediacja rozwodowa)
  • “Teraz już wiem, co mam robić! Dziękuję!” (długoletnia żona, w konflikcie)
  • “Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Ta sprawa ciągnęłaby się latami, jak poprzednia.” (mediacja cywilna o zapłatę)
  • “Bardzo dziękuję za wszystko, teraz już wiem, jak postępować z synem” (ojciec po rozwodzie)
  • “Nie przypuszczaliśmy, że zachowanie syna jest odpowiedzią na nasze problemy. Dziękujemy za ogrom wiedzy!” (rodzice nastolatka)
  • …tu może pojawić się Twoja opinia 🙂