O mnie

psycholog trener mediator

… jestem Tu dla Ciebie …. Pomagam Ci z energią działać dla siebie po rozwodzie!

Moja misja to pomoc Tobie- po rozwodzie – abyś poczuła radość i wzięła życie w swoje ręce. Żebyś oswoiła się z tym, co się stało i zaczęła działać dla siebie! Abyś rano budziła się z uśmiechem i z energią brała się za nowy dzień 😉

Bo możesz!

Działaj dla siebie - ze mną
Magda 🙂

Tutaj powiem Ci wszystko o tym, co możesz zrobić, aby Twoje życie znów było dla Ciebie radością. Moją wiedzę i doświadczenie gromadziłam latami. Sama zmierzyłam się ze zmianą, by moje życie wyglądało tak, jak tego chcę. Teraz chcę, abyś Ty świadomie budowała Twoje życie. Abyś odzyskała dobre samopoczucie i wiarę w to, że życie jest fajne.

To jest projekt dla kobiet po rozwodzie. Ponieważ zwykle to kobiety szukają możliwości rozwoju. Z czego ogromnie się cieszę!

Przekażę Ci moją wiedzę – psycholożki, mediatorki i trenerki, która od lat doświadcza, uczy się, czyta, myśli i patrzy. A obserwacja to moja druga natura (jak na psycholożkę przystało…) 😉

Jako trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych pomogę Ci budować Twoje umiejętności do radzenia sobie w trudnych sytuacjach w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i moich ukochanych e-bookach 🙂

 

Nazywam się Magda Morawska i od wielu lat pomagam ludziom jako psycholog, mediator i  trener. 

 

 

Ostatnio zmieniam to nazewnictwo na psycholożka, mediatorka i trenerka dlatego, że coraz bardziej doceniam pierwiastek kobiecy w tym, jak patrzę na świat, w tym, co mogę Ci dać. Doceniam jego wartość i siłę. Którą chcę dać także Tobie.

Progres-ja  to miejsce, gdzie znajdziesz niemal wszystko o tym, jak poradzić sobie po rozwodzie (albo już w trakcie jego trwania, jeśli uznasz, że to dobry czas).

Zapraszam i życzę powodzenia! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną! Odzywaj się na kontakt@progres-ja.pl – jestem tu dla Ciebie!

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką buduje swoje nowe życie. Działaj dla siebie :). Póki co, pobierz kartę pracy – bo trzeba zacząć od tu i teraz!

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku

Opinie, które słyszałam od niektórych zadowolonych klientów 🙂

  • “Dzięki Pani on mnie w końcu wysłuchał, bo wcześniej to było niemożliwe. Jestem bardzo zadowolona”
  • “Teraz już wiem, co mam robić! Dziękuję!”
  • “Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. A teraz wiem, jak ma być!”
  • “Bardzo dziękuję za wszystko, teraz już wiem, jak postępować …”
  • “Nie przypuszczaliśmy, że zachowanie syna jest odpowiedzią na nasze problemy. Dziękujemy za ogrom wiedzy!”
  • …tu może pojawić się Twoja opinia 🙂 Jestem jej bardzo ciekawa 🙂