Blog

… który Ci podpowie, jak żyć po rozwodzie.

Poczuj, że żyjesz z radością!

Jeśli czasem się zastanawiasz rano albo wieczorem, jak żyć po rozwodzie, to jesteś we właściwym miejscu. Chciałabym dać Ci inspirację, wiedzę i powód do uśmiechu. Czasem będzie na poważnie, a czasem na wesoło – żebyś już nie pytała – jak żyć po rozwodzie, ale pytała sama siebie “co dzisiaj zrobię, aby osiągnąć to, co chcę” – i żebyś z radością to osiągała!

Chcesz zaczynać każdy dzień z energią i radością? Chcesz żyć po swojemu po rozwodzie?

Zapraszam na blog !

On jest dla Ciebie. I dla wszystkich tych kobiet, które pytają jak żyć po rozwodzie. Dla kobiet, które potrzebują dodatkowego wsparcia, aby po trudnym czasie emocjonalnego dołka naturalnego po rozwodzie – z nową energią budować swoje życie! Na nowo! Dobrze!

Są tu artykuły inspirowane tym, o co pytasz w komentarzach albo na Facebooku. To jest miejsce dla fantastycznych kobiet, które czują, że chcą zacząć żyć na swoich warunkach. Jeśli czujesz, że mowa o Tobie – zapraszam 🙂 Ja jestem pewna, że to o Tobie. Zapraszam Cię tutaj i do newslettera (zapisz się na dole strony 🙂 ).

Działaj dla siebie, bo jesteś warta każdego uśmiechu, każdego zdobytego celu i każdego dobrego dnia! Odzyskaj swoje życie po rozwodzie!

Od zawsze walczyłam o to, aby kobiety świadomie żyły i oczekiwały w swoich związkach równości. I żeby były szczęśliwe. Bo uważam, że to należy się każdemu człowiekowi. Bo każdemu człowiekowi należy się życie, które mu daje szczęście.

Jednak przez wiele lat trafiały do mnie kobiety po rozwodzie, które pozwoliły sobie wmówić, że one muszą więcej, a należy im się od życia mniej. A ja się z tym nie zgadzam. I dlatego przy mnie uczyły się, że są wartościowe, że mają prawo do szczęścia i pomocy, do wyrażania siebie wprost. By nie musiały rozwodzić się drugi raz!

Prowadzę Cię do zmiany.

Choć wiem, jaka ona jest trudna!

Sama musiałam się z niejedną zmierzyć.

Dla Ciebie są wszystkie treści, a wkrótce mój nowy program onlajn, w którym rozkwitniesz! Zaczniesz działać i będziesz z radością i uśmiechem budzić się każdego dnia.

Jak żyć po rozwodzie? Z inspiracji – a nie z desperacji!

Pobierz darmowy PDF – aby wiedzieć więcej 🙂 – dzięki niemu oraz newsletterowi 🙂 . Z ogrmoną przyjemnoscią będę wysyłać do Ciebie słowa, które wzmocnią Cię, spowoduję, że każdego dnia będziesz mieć więcej siły do działania. I zaczniesz z dobrym planem walczyć o swoją dobrą przyszłość!

Szukaj dobrych treści również na mojej stronie na facebooku 🙂

Jeśli pytasz “Jak żyć po rozwodzie?” to znaczy, że już wiesz, że to co masz to nie wszystko. Że jest jeszcze jakieś “po” :). A to jest dobry początek nowej, fascynującej podróży wgłąb siebie. Tam, gdzie mieszka Twoja siła i wszystko to, co powie Ci, jak żyć po rozwodzie?

  • Żyj pięknie
  • Korzystaj z własnej siły
  • Czerp z własnej mądrości
  • Wykorzystuj własne zasoby
  • Buduj siebie i działaj dla siebie codziennie
  • Praktykuj wdzięczność
  • Walcz o siebie
  • Bądź NIEZALEŻNA!

Wszystko to jest niezbędne, abyś była naprawdę szczęśliwa i robiła w życiu to, co chcesz 🙂 !

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x